Servis, instalace a opravy televizních anténních systémů ITA a STA

       

 • Servis, opravy, modernizace a instalace antén, rozvodů a dalšího zařízení anténního systému u individuálních televizních antén (ITA) v rodinných domech apod..
 • Servis, opravy, modernizace a instalace společných televizních antén (STA) v bytových domech, penzionech apod..
 • Měření signálu a diagnostika problémů. Provedení potřebných úprav na vašem stávajícím anténním systému pro kvalitní a spolehlivý příjem.
 • Stavíte nový rodinný dům, nebo provádíte rekonstrukci stávajícího domu? Pro dlouhodobý, bezproblémový příjem televize, je vhodné věnovat odbornou pozornost také anténnímu systému včetně rozvodů. Počínaje výběrem vhodného typu koax.kabelů u kterých výrobce zaručuje dlouholetou stálost parametrů, přes vhodné antény a celý systém s ohledem na příjmové podmínky v daném místě atd.. Nabízím kompletní řešení, od vypracování nabídky dle požadavků zákazníka až po dodání a realizaci. Možnost kombinace pozemního a satelitního příjmu. Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka a v krátkých lhůtách samozřejmostí.

Pro objednání můžete telefonovat na 604 200 386 a dohodneme termín. Telefonovat lze od pondělí do soboty, nejlépe od 12 do 18 hodin. Své dotazy či objednávky můžete také psát na e-mail

Ceny cestovného jsou uvedeny v ceníku

Ukázky z realizace některých zakázek si můžete prohlédnout v galerii
Pozemní digitální vysílání v Karlovarském kraji:

Programy v jednotlivých DVB-T multiplexech:
 • Multiplex 1: ČT1, ČT2, ČT Sport, ČT 24
 • Multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, Prima Cool, TV Barrandov
 • Multiplex 3: Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, ČT D/Art, Kino Barrandov, Barrandov Plus
 • Multiplex 4: Nova2, Nova Action, Nova Gold, RELAX, REBEL, Prima Comedy Central, JOJ Family, Mňam TV, ZAK
 • Regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, ČT D/Art, KinoSvět
 • Regionální síť 8: Sport 5, Regionalnitelevize, Óčko Expres, Noe TV, Barrandov Family
 • Přechodová síť 12 / DVB-T2: Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Max, Prima Love, TV Barrandov, Barrandov Family, Barrandov Plus, Kino Barrandov, Óčko, Óčko Gold, Óčko Expres, Šlágr TV a Noe TV. Příjem je možný pouze na nových televizorech a set-top-boxech, které umožňují příjem ve standardu DVB-T2 HEVC265.

Vysilač Cheb (Zelená Hora): vysílá multiplex 1 (36.kanál), multiplex 2 (35.kanál) a přechodovou síť12/DVB-T2 (31.kanál)

Vysilač Jáchymov (Klínovec): vysílá multiplex 1 (36.kanál), multiplex 2 (35.kanál), multiplex 4 (45.kanál) a Regionální síť 7 (38.kanál)

Převaděč Karlovy Vary Tři Kříže: vysílá multiplex 3 (60.kanál) a Regionální síť 8 (51.kanál). Příjem je možný pouze v Karlových Varech a blízkém okolí (V Chodově je příjem ještě možný, v Novém Sedle již nikoliv).

Vysilač Plzeň - Krašov: vysílá multiplex 1 (34.kanál), multiplex 2 (48.kanál), multiplex 3 (52.kanál) a přehodovou síť12/DVB-T2 (31.kanál). Příjem je možný na mnoha místech karlovarského kraje, zejména v okresech K.Vary a Sokolov. Chebsko je bohužel téměř bez signálu z tohoto vysilače.

Vysilač Mariánské lázně Dyleň: vysílá multiplex 4 na 45.kanále, jeho signál pokrývá značnou část karlovarského kraje.

Na mnoha místech kraje je možný též příjem tří multiplexů z vysílače Ochsenkopf v SRN:

 • Multiplex ZDF (23.kanál): programy 3SAT, ZDF, ZDF Info, KiKa / ZDF Neo
 • Multiplex ARD (29.kanál): programy Arte, Das Erste, Phoenix, Tagesschau 24
 • Multiplex BR Nord (40.kanál): programy Br Fernsehen, Br Alpha, hr, mdr
Je výhodnější pozemní nebo satelitní příjem digitálního vysílání?

 • Nespornou výhodou satelitního příjmu je velmi široká programová nabídka, přičemž například u Skylinku jsou i základní programy vysílány téměř všechny ve vysokém HD rozlišení. Vybírat můžeme vždy také z velkého množství placených programů, které v pozemním vysílání nejsou. Přijímat můžeme též desítky až stovky zahraničních, volně vysílaných programů. Nevýhodou je měsíční poplatek i za základní programovou nabídku, dále pak vyšší počáteční investice a to zejména v případě, že bychom chtěli zajistit příjem na více televizorech.
 • Výhodou pozemního příjmu je nižší pořizovací cena a následně pak žádné měsíční poplatky. Nevýhodou je omezená programová nabídka.

Máte-li v domě větší množství televizorů, pak může být vhodným řešením kombinace satelitního a pozemního příjmu. Například pro jeden či dva televizory realizovat satelitní příjem a pro ostatní televizory pozemní příjem.

   

Web site powered by phpRS