Servis, opravy a instalace satelitů

       

  • Instalace, servis a opravy satelitních přijímačů a celého zařízení pro příjem TV ze satelitu
  • Možné je samozřejmě též dodání kompletně celého zařízení včetně instalace.


Pro objednání můžete telefonovat na 604 200 386 a dohodneme termín. Telefonovat lze od pondělí do soboty, nejlépe od 12 do 18 hodin. Své dotazy či objednávky můžete také psát na e-mail. Opravy i montáže jsou prováděny v krátkých lhůtách, dle možností i následující den po objednání.

Pokud je pro přístup k parabole nutný žebřík, uveďte to prosím při objednání opravy či montáže. Žebřík běžně v autě nevozím a proto potřebuji vědět předem, že si jej mám přivézt. Dřevěný žebřík, z důvodu bezpečnosti, zásadně nepoužívám!


Ceny cestovného jsou uvedeny v ceníku


U satelitního příjmu vám občas kostičkují některé programy?

Při odborné instalaci a zaměření paraboly musí být příjem televize ze satelitu stejně stabilní, jako příjem z pozemního vysílání.
Pokud u satelitního příjmu vypadává často signál a obraz kostičkuje, například při změnách počasí, příčin může být samozřejmě více. Nejčastěji to ale bývá nesprávné zaměření paraboly, případně deformace paraboly a podobně. U současného vysílání ve vysokém HD rozlišení jsou nároky na přijímací zařízení, zejména na správné zaměření paraboly, mnohem vyšší, než tomu bylo v minulosti u příjmu v klasickém SD rozlišení. Menší paraboly o průměru 60cm, které se dříve občas používaly, jsou pro HD příjem nedostatečné, pro kvalitní příjem je dnes parabola o průměru 80cm nezbytným standardem. Správné nastavení paraboly bez odpovídajícího měřícího přístroje je v současných podmínkách prakticky nemožné.

Poskytuji všechny služby, týkající se satelitního příjmu. V případě potíží s příjmem nabízím odbornou kontrolu a opravu vašeho zařízení, nové nasměrování paraboly, výměnu atd..


Materiál:

V zájmu rychlého zajištění oprav a montáží je běžný materiál trvale skladem. Nejčastěji používaný materiál vozím stále sebou, takže v případě potřeby je při opravě či montáži potřebný díl zpravidla ihned k dispozici.

Samostatný prodej jednotlivých dílů a komponentů neprovádím! Veškerý materiál je dodáván vždy pouze v rámci servisu nebo dodávky včetně instalace.


Kompletní dodání celého zařízení pro příjem ze satelitu včetně instalace:

Na přání mohu samozřejmě celé zařízení pro příjem televize ze satelitu dodat, včetně instalace. Zpravidla se jedná o dodání a instalaci paraboly, včetně rozvodů sat.signálů k TV, tedy kompletní přípravu satelitního příjmu s tím, že přijímač a dekódovací kartu si již zákazník pořídí sám. Každá zakázka je ale vždy individuální záležitostí a záleží na dohodě, dle konkrétních požadavků zákazníka.
Nejsem obchodním zástupcem žádného z operátorů! Proto při požadavku na dotované přijímače a podobné akce Skylinku, nebo při požadavku na příjem programů operátorů FreeSat, DiGi TV a FLIX TV., se prosím obracejte přímo na tyto operátory. Volně v prodeji jsou pouze přijímače a dekódovací karty Skylink. Vše ostatní (ostatní operátoři a nebo dotované "zvýhodněné" akce Skylink) vyžadují smlouvu s operátorem. V takovém případě pak potřebné zařízení, případně samostatný přijímač s kartou, dodá přímo operátor.


Záruční podmínky:

Na dodaný materiál a jednotlivé komponenty je poskytována záruka 24 měsíců včetně práce. Pokud byla předmětem zakázky pouze práce (například instalace satelitního kompletu zakoupeného jinde), je na tuto práci v rozsahu vypsaném na montážním listu poskytována záruka 6 měsíců. Záruka se neposkytuje na materiál a výrobky které si dodal zákazník, neposkytuje se tedy ani na práci spojenou se zjištěním vady či výměnou vadného dílu dodaného zákazníkem.

   

Web site powered by phpRS