Instalace, servis a opravy satelitů

                               

  • Instalace, servis a opravy satelitních přijímačů a celého zařízení pro příjem TV ze satelitu
  • Nabízíme kompletní služby při řešení satelitního příjmu jak u individuálních satelitů domácností, tak i u zařízení pro STA (bytové domy, penziony, hotely..).
  • Například i ve stávajících rozvodech STA v hotelu apod.. lze realizovat příjem zahraničních programů ze satelitu. U vybraných programů se provede transmodulace z DVB-S/S2 do DVB-T kanálu. Je zachována kvalita obrazu i další služby a stanice se na TV ladí stejně, jako jiné stanice z pozemního příjmu, takže je vše v jednom seznamu.
  • Realizace oprav i montáží v krátkých lhůtách

Pro objednání můžete telefonovat na 604 200 386 a dohodneme termín. Telefonovat lze od pondělí do soboty, nejlépe od 12 do 18 hodin. Své dotazy či objednávky můžete také psát na e-mail.

Ceny cestovného jsou uvedeny v ceníkuU satelitního příjmu vám občas kostičkují některé programy?

Při odborné instalaci a zaměření paraboly musí být příjem televize ze satelitu stejně stabilní, jako příjem z pozemního vysílání.
Pokud u satelitního příjmu vypadává signál a obraz kostičkuje, například při změnách počasí, příčin může být více. Nejčastěji to ale bývá nesprávné zaměření paraboly, případně deformace paraboly a podobně. U současného vysílání programů ve vysokém HD rozlišení jsou nároky na přijímací zařízení a správné zaměření paraboly mnohem vyšší, než tomu bylo v minulosti. Menší paraboly o průměru 60cm jsou již nedostatečné, parabola o průměru 80cm je nyní pro kvalitní a stabilní příjem nezbytným standardem. Přitom bez odpovídajícího měřícího přístroje je správné nastavení paraboly v současných podmínkách prakticky nemožné.

V případě potíží s příjmem nabízíme odbornou kontrolu a opravu vašeho zařízení, nové nasměrování paraboly a pod..


Materiál:

V zájmu rychlého zajištění oprav a montáží je běžný materiál trvale skladem. Nejčastěji používaný materiál vozíme stále sebou, takže v případě potřeby je při opravě potřebný díl zpravidla ihned k dispozici.

Samostatný prodej jednotlivých dílů a komponentů neprovádíme! Veškerý materiál je dodáván vždy pouze v rámci servisu nebo dodávky včetně instalace.


Kompletní dodání celého zařízení pro příjem ze satelitu včetně instalace:

Na přání lze celé zařízení pro příjem TV ze satelitu dodat, včetně instalace. Případně lze samozřejmě dodat a instalovat pouze část (například parabolu + LNB + kabeláž, kdy zákazník má již svůj přijímač s kartou a pod..). Každá zakázka je vždy individuální záležitostí a záleží na konkrétním požadavku zákazníka.

Nejsem obchodním zástupcem žádného z operátorů! Proto při požadavku na dotované přijímače a podobné akce Skylinku, nebo při požadavku na příjem programů operátorů FreeSat a DiGi TV, se prosím obracejte přímo na tyto operátory. Volně v prodeji jsou pouze přijímače a dekódovací karty Skylink. Vše ostatní (ostatní operátoři a nebo dotované "zvýhodněné" akce Skylink) vyžadují smlouvu s operátorem. V takovém případě pak potřebné zařízení, případně samostatný přijímač s kartou, dodá přímo operátor.


Záruční podmínky:

Na dodaný materiál a jednotlivé komponenty je poskytována záruka 24 měsíců včetně práce. Pokud byla předmětem zakázky pouze práce (například instalace satelitního kompletu zakoupeného jinde), je na tuto práci v rozsahu vypsaném na montážním listu poskytována záruka 6 měsíců. Záruka se neposkytuje na materiál a výrobky které si dodal zákazník, neposkytuje se tedy ani na práci spojenou se zjištěním vady či výměnou vadného dílu dodaného zákazníkem.

Web site powered by phpRS