Petr Kácha   ul. 1.máje 627   357 35   Chodov u Karlových Var   IČO: 13459571

Kontaktní informace:

Telefon: 604 200 386

E-mail: info@kacha.cz

Provozní doba:

Stálá provozovna není, veškeré zakázky jsou přijímány pouze telefonicky nebo e-mailem.
Telefonovat můžete od pondělí do soboty, nejlépe od 12 do 18 hodin.

Oblast působnosti:

Nabídka služeb platí pro okresy Karlovy Vary - Sokolov - Cheb, v ostatních oblastech dle dohody.

Ceny:

Nejsem plátcem DPH. Veškeré ceny uvedené na těchto stránkách jsou vždy konečnými cenami včetně DPH.


Pár slov k nabízeným službám:

Mojí politikou nikdy nebylo ohromovat nesmyslně nízkými cenami, snahou je vždy nabízet především kvalitní produkty a služby, jejichž cílem je spokojený zákazník.

Při opravách a všech dalších nabízených službách používám pouze komponenty a výrobky, které se v praxi osvědčily svou kvalitou a spolehlivostí. Této zásady se držím při všech svých činnostech od samého začátku mého podnikání, což se za dlouhé roky praxe potvrdilo jako jediné správné. Procento reklamací je tak sníženo na minimum a spokojenost je pak na obou stranách.
Kvalitní výrobek šetří zákazníkovi čas i peníze, stejně jako odborná instalace, při které díky odborným znalostem a měřící technice nejsou do anténního systému instalovány nevhodné komponenty, které by zákazník platil zbytečně.
Snažím se uspokojit požadavky každého zákazníka s ohledem na jeho přání i finanční možnosti. Vždy je možné najít vhodný kompromis, aby dodané zařízení bylo v rozumné kvalitě a současně za rozumnou cenu.

Svým zákazníkům zaručuji, že opravy, servis či instalace dodaného zařízení jsou vždy provedeny odborně s použitím potřebné měřící techniky a s maximální pečlivostí. Spolu s dodaným zařízením jsou samozřejmě poskytnuty kompletní služby, t.j. záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka.


Informace o tomto webu:

  • V levém menu jsou k dispozici některé zajímavé odkazy na další weby které spravuji. Pod odkazem "Poradna pro zákazníky" naleznete odpovědi na mnohé otázky týkající se servisu spotřební elektroniky, rentabilnosti oprav, pomůže Vám při rozhodování jak si pořídit satelit pro příjem českých a slovenských programů atd..
  • Odkaz "Ptejte se" Vás přesměruje na diskusní fórum které je součástí webu "Servisy elektroniky v ČR a SR". Zde se můžete přímo zeptat na cokoliv co se týká oprav, servisu a používání spotřební elektroniky či anténní a satelitní techniky, v případě nejasností také například na právní otázky týkající se záručních lhůt a podmínek, případně se můžete podělit o dobré či špatné zkušenosti s konkrétním servisem a podobně. Kvalifikovaní pracovníci servisů prezentujících se na webu "Servisy elektroniky v ČR a SR" toto fórum pravidelně monitorují a jsou připraveni zodpovědět vaše otázky a případně pomoci s řešením problému.
  • Pod odkazem "Servisy elektroniky v ČR a SR" naleznete přehled servisů elektroniky včetně jejich prezentací s informacemi o rozsahu nabízených služeb, provozní době, kontaktní informace atd.. Snadno si můžete vyhledat nejbližší servis dle svého bydliště. Všechny uvedené servisy spolu vzájemně spolupracují a jsou zárukou kvalitních služeb.

Co najdete pod odkazem Chorvatsko:

V červnu 2005 jsem přidal na tento web také stránky na téma Jadran. Můžete zde nalézt veškeré potřebné informace o cestování do Chorvatska a dalších zemí Jadranského pobřeží. Jsou zde odkazy na ubytování, dopravní informace, aktuální počasí atd. Novinkou je od roku 2006 také zcela nová a rozsáhlá fotogalerie, do které mohou návštěvníci stránek sami nahrávat obrázky nejenom z Jadranu ale i z jiných částí světa.
Od roku 2016 je nyní součástí galerie také nové Fórum Jadran, zaměřené na cestování do Chorvatska, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Albánie, Slovinska a Itálie.

Děkuji Vám za návštěvu tohoto webu a přeji hezký a příjemný den

Petr Kácha

   

Web site powered by phpRS